Атомники дають Уряду місячний термін

Про тривожне становище в атомно-енергетичному комплексі країни, що може призвести до його руйнації, 12 квітня у ІА УНІАН розповіли журналістам Голова Профспілки працівників атомної енергетики та промисловості України Валерій Матов та його заступник-голова профспілкового комітету ППО ДП НАЕК «Енергоатом» Олексій Лич.

 В унісон брифінгу лідерів Атомпрофспілки у восьми містах-супутниках атомних регіонів, включаючи м. Чорнобиль, з 16.00 до 18.00 відбулись попереджувальні акції протесту. Їх метою стало привернути увагу Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана до проблем атомників та проведення конструктивних переговорів з Урядом щодо їх вирішення.

Учасники акції прийняли резолюцію, в який зокрема зазначено, що у разі не реагування протягом місяця Урядом на їхні вимоги, Атомпрофспілці буде доручено проведення у Києві акції протесту за солідарної підтримки Глобальних Європейських профспілок, членами яких вона є.

З текстом Резолюції можна ознайомитись тут.

Відео трансляція з прес-конференції доступна для перегляду за посиланням:

https://www.unian.ua/multimedia/video/press/10015022-o-sostoyanii-del-v-yadernoy-energetike-i-atomno-promyshlennom-komplekse-ukrainy.html

Прес-центр ФПУ

.

Бесплатные темы Wordpress.