Глобальний союз IndustriALL: зустріч у Києві

30 жовтня в представництві ЦК ПМГУ в м. Києві за ініціативи регіонального секретаря Глобального союзу IndustriALL В.Борисова відбулась зустріч з членськими організацями IndustriALL в Україні. Організацію та проведення даної зустрічі забезпечила Профспілка металургів і гірників України, яка у поточному році виступає координатором членських організацій ГС IndustriALL в Україні. Про це повідомив заступник голови ЦК ПМГУ О.Рябко.

В ході зустрічі було обговорено низка питань, зокрема:

1. Поточна робота, а саме проведення навчальних семінарів в 2020 року.

На наступний рік заплановано проведення в Україні декілька навчальних семінарів для членських організацій за рахунок Глобального союзу. На початку наступного року профспілки України мають дати теми та строки проведення семінарів.

Було відмічено, що в поточному році виникали проблеми зі Швейцарським банком по перерахуванню коштів на рахунки українських профспілок для проведення семінарів.

Проблему вдалось вирішити завдяки тому, що банк погодився перерахувати кошти на рахунок Чернігівського учбово-методичного центру профспілок, який надає комплексні послуги з організації та проведення навчальних семінарів (проживання, харчування, навчальні аудиторії, транспортне обслуговування). 

Учасники наради дали високу оцінку Чернігівському УМЦ за якісні послуги з проведення семінарів і домовились в наступному році на його базі проводити навчання профспілкових фахівців і активу.

Також обговорювалось питання щодо залучення до цієї роботи Академії праці і соціально-трудових відносин ФПУ м. Києва.

2. Підготовка до проведення 3-го Конгресу ГС IndustriALL в м. Кейптауні (ЮАР) 20-22 жовтня 2020 року.

Регіональний секретар В.Борисов проінформував присутніх про стан підготовчої роботи по проведенню Конгресу, відмітив, що квота представництва від членських організацій України на Конгрес буде складати по 2-3 особи, і при цьому буде враховуватись стан сплати членських внесків.

Учасники зустрічі від профспілки Атомників запропонували підготувати до Конгресу проект Декларації (резолюції) — повернути мир в Україну (як варіант назви — про зупинку агресії РФ). 

Дана ініціатива була підтримана, профспілці Атомників запропоновано підготувати робочий варіант цього документу і надіслати його членським організаціям від України  для опрацювання і погодження. 

Крім того, були обговорені питання про ситуацію в українській промисловості, реформування трудового законодавства в Україні. Регіональний секретар запевнив представників України, що ГС IndustriALL, у разі офіційного звернення профспілок України, буде надавати їм підтримку по вирішенню спірних питань з реформування трудового законодавства.

Також В.Борисов звернув увагу учасників наради, що тільки три членські організації від України відреагували на його листа щодо надання інформації для підготовки гендерної карти профспілок регіону. Було запропоновано членським організаціям найближчим часом надати таку інформацію.

.

Бесплатные темы Wordpress.